SPEKTAKL TEATRALNY ON-LINE

19 lis

Z okazji zbliżających się „Mikołajek” w dniach 7-9 grudnia (przez 3 dni) dzieci z poszczególnych grup wezmą udział w spektaklu teatralnym online o tematyce mikołajkowej pt. “Elfy Trzy” w wykonaniu aktorów z TEATRU KULTURESKA

Oprócz spektaklu dla dzieci będą przygotowane  karty pracy nawiązujące do spektaklu.

“Elfy Trzy” to wyjątkowy autorski musical świąteczny dla dzieci, który oczaruje najmłodszego widza nie tylko ciekawą historią, ale także dzięki znakomicie przygotowanej oprawie kostiumowo-scenograficznej. Na scenie pojawią się roztańczone i rozśpiewane Elfy! Widowisko pełne jest wyjątkowych efektów scenicznych, takich jak ruchome kolorowe światła i efekty specjalne! To autorska historia, która wciągnie najmłodszego widza w dobrą zabawę. Spektakl pełen jest wyjątkowych piosenek, śpiewanych przez aktorów na żywo. Zawiera treści wychowawcze i morał. 

Spektakl przygotowany jest profesjonalnie specjalnie pod transmisję on-line:

Koszt uczestnictwa: 2 zł