SPOTKANIA W GRUPIE KOTKÓW

06 lis

Spotkanie z policjantem, listonoszem, pedagogiem przedszkolnym, spotkanie czytelnicze w Bibliotece Publicznej w Dukli – oto ciekawe spotkania , w których uczestniczyły dzieci z grupy ,,Kotki”. Każde ze spotkań było dla dzieci atrakcyjne, dostarczyło różnorodnej wiedzy, przez co przybliżyło im zagadnienia takie jak: bezpieczeństwo przedszkolaka na drodze, na czym polega praca listonosza, dlaczego należy szanować zabawki i książki. Dzieci odwiedziły naszą bibliotekę i wysłuchały bajki czytanej przez Panie bibliotekarki. Były zachwycone ilościom książeczek dla dzieci. Dzięki pomocy mamy Oliwki, pracującej na poczcie, dzieci wzięły udział w ,,Akcji Amos”.

Zbierały, potem segregowały i spakowały paczkę z pustymi opakowaniami po kleju. Pochwalimy się, że już dostaliśmy paczkę zwrotną – grupa otrzymała certyfikat udziału w akcji, 30 sztuk kleju amos (małe opakowania), gruby i duży flamaster oraz pudełko do ponownego zbierania pustych tubek. Dziękujemy wszystkim za spotkania – nauczycielki.