Spotkania z Rodzicami

26 sie

Dnia 31 sierpnia (tj. poniedziałek) odbędą się zebrania organizacyjne z Rodzicami w poszczególnych grupach:

BIEDRONKI – godz. 14:45

TYGRYSKI – godz. 15:00

KOTKI – godz. 15:15

ZAJĄCZKI -godz. 15:30

ŻABKI – godz.15:45

Misie – godz. 14:45

Motylki – godz. 15:00

Smerfy – godz. 15:15

Słoneczka – godz. 15.30

Jeżyki – godz. 15.45

Ze względu na panującą sytuację związaną z Covid-19 prosimy o przestrzeganie zasad bezpieczeństwa (maseczka, własny długopis, dezynfekcja rąk przed wejściem, obecność jednego rodzica do jednego dziecka).

Tego dnia, w celu zachowania bezpieczeństwa, umożliwiamy rodzicom wejście do poszczególnych sal od strony podwórza (dotyczy Przedszkola przy ul. Trakt Węgierski, natomiast rodzice dzieci z Przedszkola przy ul. Kościuszki stosują się do przestrzegania godzin rozpoczęcia zebrań wchodząc wejściem głównym).

Prosimy o przyniesienie wyprawek przedszkolaków w tym dniu, a także zapoznanie się ze Statutem przedszkola, Koncepcją pracy przedszkola oraz Procedurą funkcjonowania Przedszkola Gminnego w Dukli w czasie epidemii (dokumenty znajdują się na naszej stronie internetowej w zakładce ,,Nasze Przedszkole”).

Zapraszamy do udziału w zebraniu!