Świąteczno- wiosenne przygotowania Wiewiórek

06 kwi

W ostatnim czasie w grupie Wiewiórek panowała atmosfera przedświątecznej krzątaniny, nie brakowało naszym dzieciom pracy a wszystkie ręce były ciągle zajęte.

Dzieci ochoczo pomagały w przygotowaniach, z radością dzieląc się zadaniami i współpracując na rzecz naszej wspólnoty. Przedszkolaki zabrały się za wiosenne porządki, sadzenie i pielęgnację roślin oraz przygotowania do Świąt Wielkiej Nocy. Wiewiórki przygotowały wielkanocne koszyki zielone od wschodzącego owsa, kolorowe pisanki i zajączki. Na parapecie dzieci założyły hodowlę roślin, dbały o nie i podlewały, dzięki czemu w sam raz na Wielkanoc w sali pięknie się zazieleniło. Wiewiórki wysłały również kartki z życzeniami do swoich rodzin i nieobecnych kolegów i koleżanek.

Dziękujemy bardzo Rodzicom naszych przedszkolaków, którzy pomogli nam w przygotowaniach. Dziękujemy za podarowanie kartek, wypieki na świąteczny stół, wszystkie słodkości i ozdoby.

Z okazji nadchodzących Świąt Wielkanocnych życzymy Wszystkim zdrowia, spokoju i odpoczynku w gronie najbliższych oraz samych radosnych chwil tworzących piękne wspomnienia!

Mariola Gajek

Karolina Szczurek