Szachy i gry planszowe

07 mar

Podczas  zabaw i gier planszowych  dzieci uczą się zasad, których muszą przestrzegać podczas gry. Nie sprawia to dzieciom  żadnej trudności  w ręcz przeciwnie,  lubią zasady i same nawzajem  się pilnują. Ćwiczą również  pamięć – umiejętność myślenia, spostrzegawczość  i liczenie. Najlepiej by było zawsze wygrywać – tak mówią  przedszkolaki, ale niestety  gry to do siebie mają, że jest wygrany i przegrany. Z przegraną  dziecku zawsze jest  trudno się pogodzić. Wspólne granie dostarcza wszystkim wielu pozytywnych emocji, a przegraną – będziemy oswajać.

Małgorzata Głód

Warning: PHP Startup: Compilation failed: invalid range in character class at offset 12 in /wp-content/plugins/js_composer/include/classes/shortcodes/vc-basic-grid.php on line 177