“Szlachetna Paczka” – podsumowanie akcji

27 gru

Szanowni Państwo!

W tym roku nasze  przedszkole  po raz pierwszy przystąpiło do ogólnopolskiej akcji społecznej „SZLACHETNA PACZKA”. Akcja opiera się o ideę przekazywania bezpośredniej pomocy osobom potrzebującym i ich rodzinom. 

Zrealizowaliśmy nasz cel – zebraliśmy 1713  zł i  udało się nam zabezpieczyć tzw. kluczowe potrzeby i przygotować świąteczną paczkę dla wybranej rodziny – Pani Igi.

To nie byłoby możliwe, gdyby nie Państwa zaangażowanie!

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom, które przyłączyły się do akcji: Rodzicom, Dzieciom, Pracownikom Przedszkola oraz Panu właścicielowi sklepu Zamex za ofiarowanie głośnika bluetooth. Dziękujemy  za szlachetność, dobro i otwartość na drugiego człowieka. Bez Was nie byłoby Szlachetnej Paczki!

Razem Zrobiliśmy Dobro!