SZLACHETNA PACZKA

06 gru

Śpieszymy z informacją, że jako przedszkole po raz pierwszy włączamy się w Szlachetną Paczkę! Zapraszamy Was do dołączenia i wspólnego przygotowania pomocy. Chcemy przygotować paczkę dla pani Igi.

Jako Darczyńcy jesteśmy zobowiązani do realizacji 3 potrzeb wskazanych, jako najpilniejsze, czyli: zestaw garnków, patelni i talerzy oraz komplet pościeli. Pani Iga marzy także o słuchawkach i głośniku Bluetooth.

Mamy nadzieję, że dzięki zaangażowaniu całej społeczności – nauczycieli, rodziców, dzieci, przyjaciół naszego przedszkola – uda się przygotować paczkę, w której zrealizujemy większość wskazanych potrzeb.

Zachęcamy, aby każde dziecko wrzuciło do puszki symboliczne 5 zł. Za ofiarowaną cegiełkę na dzieci w grupach będą czekać świąteczne naklejki.
5 zł to mała kwota a potrzeby pani Igi są dużo większe!

Mały gest a znaczy bardzo wiele!

Zbiórkę kończymy w poniedziałek 11 grudnia!

RAZEM STAĆ NAS NA DOBRO!

W razie pytań zapraszamy do kontaktu:

Anna Jaracz-Noga

Agnieszka Ukleja