“Tygryski” w Krainie Zabawy !

11 cze

W czwartek 10 czerwca dzieci z grupy “Tygryski” radośnie spędziły czas w sali zabaw “SMYK” w Krośnie.

Przedszkolaki zostały zapoznane z zasadami zachowania się podczas pobytu w sali zabaw i przestrzegania ich, aby zapewnić sobie i innym bezpieczeństwo. Celem wycieczki było rozwijanie i doskonalenie sprawności ruchowej, zręczności oraz orientacji przestrzennej.

Niezwykłą frajdą okazała się ogromna konstrukcja składająca się z labiryntu przejść, zjeżdżalni i basenów z piłeczkami. Dzieci korzystały także z mini pojazdów. Każdy, kto poczuł zmęczenie, mógł skorzystać z zacisznego kącika malucha, w którym można było odpocząć i nabrać sił przy wspólnym stole ze smakołykami i napojami. Pobyt bardzo szybko dobiegł końca. Dzieci pełne niezapomnianych wrażeń i emocji pożegnały się z tym bajkowym miejscem i wróciły do przedszkola.

Nauczycielki.