VI PIKNIK RODZINNY- cz.I

11 lip

9  czerwca  2018  odbył się coroczny VI Piknik Rodzinny  zorganizowany przez nauczycieli i pracowników Przedszkola Gminnego w Dukli we współpracy z Rodzicami i sponsorami.
Impreza rozpoczęła się tradycyjnie od występów naszych przedszkolaków. Sercem imprezy stała się scena , na której dzieci w barwnych strojach przygotowanych  z pomocą  rodziców,  tańczyły  do piosenek o tematyce związanej z rodziną. Po części artystycznej przyszedł czas na zabawę. Błyskawicznie rozeszły się wszystkie losy- niespodzianki, które przygotowano  dzięki hojności rodziców i wielu sponsorów. Nie zabrakło także wspaniałych wypieków, które specjalnie na tę okazje wykonały  mamy przedszkolaków. Dla dzieci przygotowano kolorowe dmuchane zjeżdżalnie, basen z piłeczkami, kule sferyczne, punkt malowania twarzy i kręcenia baloników. Dużą atrakcją okazał się pokaz sprzętu ratowniczo-gaśniczego OSP Dukla i OSP Iwla.
Pogoda w tym dniu wyjątkowo nam sprzyjała.
Mamy  nadzieję , że sprawiliśmy  Dzieciom  wiele  radości  i  przyjemności tego dnia.

Ten Piknik zostanie  na długo w pamięci wszystkich …

Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do organizacji tej imprezy.

 

Krystyna Michno
Alicja Jaworska