VII Przedszkolny Piknik Rodzinny

10 cze

1 czerwca już po raz siódmy w historii Przedszkola Gminnego w Dukli odbył się Przedszkolny Piknik Rodzinny. Impreza została zorganizowana przez Grono Pedagogiczne we współpracy z Radą Rodziców.

W związku z 100 rocznicą odzyskania przez Polskę Niepodległości, tematem przewodnim prawie wszystkich występów stały się  tańce narodowe. Przedszkolaki w pięknych strojach zaprezentowały swoje zdolności taneczne i wokalne.

Po części artystycznej przyszedł czas na zabawę. Dla dzieci przygotowano moc atrakcji w postaci dmuchanych zjeżdżalni, kul sferycznych, kącika malowania twarzy, pokazu sprzętu strażackiego. Błyskawicznie rozeszły się wszystkie losy- niespodzianki, które przygotowano  dzięki hojności rodziców i wielu sponsorów. Nie zabrakło także wspaniałych wypieków, które specjalnie na tę okazje wykonały  mamy przedszkolaków.

Mamy nadzieję, że sprawiliśmy dzieciom i dorosłym wiele radości  tego dnia.

Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do organizacji tej imprezy a panu Juliuszowi Stoli za uwiecznienie tych pięknych chwil na zdjęciach.

Alicja Jaworska
Anna Buczyńska- Pac