,,Widzę i jestem widoczny”

14 Sty

Dzieci z grupy Motylki biorą aktywny udział w Akcji Autochodzik,  dotyczącej bezpieczeństwa na drodze. W  kolejnym etapie ,,Widzę i jestem widoczny” przedszkolaki przypomniały sobie zasady bezpiecznego przechodzenia po pasach oraz dowiedziały się o konieczności noszenia odblasków. Dużą atrakcją dla najmłodszych było samodzielne zrobienie postaci ,,odblaskowego Misia” oraz tworzenie własnych projektów odblasków. W nagrodę za wytrwałość  i aktywny udział w zajęciach dzieciaki otrzymały odblaski w postaci misia. Na zakończenie Motylki odwiedziły swoich kolegów i koleżanki z grup Słoneczka i Smerfy i rozdały pamiątkowe odblaski,  które zapewnią im bezpieczeństwo na drodze podczas wieczornych spacerów.

Mariola Gajek


Warning: PHP Startup: Compilation failed: invalid range in character class at offset 12 in /wp-content/plugins/js_composer/include/classes/shortcodes/vc-basic-grid.php on line 177