Wiosenne spacery “Biedroneczek”, “Żabek” i “Kotków”

10 Kwi

Pożegnaliśmy zimę z ulgą. Wszyscy cieszymy się ciepłymi promieniami słońca, co zachęca nas do spędzania czasu  na świeżym powietrzu. W ostatnich dniach z tej aury korzystają „Biedroneczki”, „Żabki” i „Kotki”, wybierając się na długie i dalekie spacery.
Przedszkolaki świetnie bawiły się na placu zabaw przy obiektach MOSiR, dzielnie maszerowały przez miasto aby zobaczyć  bocianie gniazdo oraz cieszyły się z każdej chwili na zewnątrz.
Podczas takich spacerów i zabaw dzieci mają okazję poznać  najbliższą okolicę a przede wszystkim wyładować swoją nagromadzoną energię 🙂

Alicja Jaworska
Anna Buczyńska- Pac

Warning: PHP Startup: Compilation failed: invalid range in character class at offset 12 in /wp-content/plugins/js_composer/include/classes/shortcodes/vc-basic-grid.php on line 177