Wizyta Wiewiórek w Karpackich Parkach Krajobrazowych

07 paź

Korzystając z pięknej jesiennej pogody przedszkolaki z grupy ,,Wiewiórki” udały się na pieszą wycieczkę do Karpackich Parków Krajobrazowych. Mnóstwo atrakcji oraz niezapomniane wrażenia zapewniły nam Pani Ania i Pani Justynka, które w ciekawy sposób zorganizowały naszym przedszkolakom warsztaty przyrodnicze połączone z konkursem o tematyce jesiennej. Oczywiście wszystkie dzieci stworzyły wspaniałe i pomysłowe prace, dlatego wszystkie dzieła naszych Wiewióreczek zostały nagrodzone słodkim poczęstunkiem przygotowanym przez Panią Anię oraz nagrodami. Przedszkolaki podczas wycieczki miały możliwość zwiedzić salę edukacyjno-przyrodniczą , gdzie dowiedziały się wielu cennych informacji oraz ciekawostek przyrodniczych.

Serdecznie dziękujemy Pani Annie Marczyńskiej – mamie Ewy za zaangażowanie, zorganizowanie nagród rzeczowych dla przedszkola i poświęcony czas w zorganizowaniu wspaniałej wycieczki.

Mariola Gajek

Karolina Szczurek