Wycieczka do Sanoka

17 kw.

Początkiem kwietnia dzieci z wszystkich starszych grup wybrały się na wycieczkę autokarową do Sanoka. Celem podróży była Hala Widowiskowo- Sportowa „Arena Sanok”, gdzie mieliśmy okazję obejrzeć rewię na lodzie. „Niezwykłe przygody Sindbada żeglarza” w wykonaniu łyżwiarzy z całej polski umożliwiły przedszkolakom poznanie nowej, wcześniej nie znanej im formy sztuki. Podczas spektaklu przenieśliśmy się w świat niezwykłych przygód Sindbada opartych na baśni Bolesława Leśmiana. Widowisko wywarło na naszych starszakach ogromne wrażenie. Dzieci doceniły zarówno muzyczną  oprawę, barwne kostiumy i choreografię. Gromkimi brawami zostali docenieni łyżwiarze wykonujący bardzo spektakularne figury. Daleka droga nieco wszystkich zmęczyła, jednak znaleźliśmy czas na przekąskę i odpoczynek w drodze powrotnej.

Karolina Szczurek