Wycieczka ,,Jeżyków” i ,,Smerfów” do Muzeum Lizaka w Jaśle.

28 cze

Najciekawszym i jednocześnie najskuteczniejszym sposobem poznawania świata są wycieczki. Przedszkolaki z grup ,,Jeżyki” i ,,Smerfy” wybrały się do Muzeum Lizaka w Jaśle, gdzie miały okazję zobaczyć stare maszyny do wyrobu, formowania oraz pakowania lizaków. Największą atrakcją i wspaniałą zabawą dla dzieciaków była możliwość samodzielnego wykonania słodkiego lizaka. Kolejnym etapem naszej wycieczki był przyjazd na plac zabaw do Ogrodu Jordanowskiego, gdzie dzieci korzystając z dostępnych atrakcji parku tj. zjeżdżalni, huśtawek, statku, linek wspinaczkowych itp. spędziły wspaniale czas. Kończąc naszą wycieczkę udaliśmy się do Restauracji ,,U Schabińskiej” na pyszne pierogi a następnie na słodkie lody. Z lizakami w dłoniach i uśmiechem na twarzy wróciliśmy do przedszkola.

Mariola Gajek

Karolina Szczurek

Małgorzata Szczurek

Urszula Aszlar