Wycieczka Tygrysków do „Stajni Kaflówka” w Niżnej Łące

25 maj

24 maja dzieci z grupy „Tygryski” uczestniczyły w wycieczce autokarowej do „Stajni Kaflówka” w Niżnej Łące. Naszą przygodę rozpoczęliśmy od wizyty w stajni. Pani właścicielka opowiedziała nam, co konie lubią, czego nie lubią, jak spędzają wolny czas oraz czego potrzebują by prawidłowo się rozwijać. Później przyszedł czas na czesanie jednego z mniejszych koników. Okazał się on bardzo sympatyczny, cierpliwy i niezwykle przyjaźnie do nas nastawiony. Mogliśmy go pogłaskać i rozczesać jego grzywę. Przyszedł też czas na to czego z niecierpliwością oczekiwaliśmy wszyscy – jazda na koniu.

Pełna emocji i wspaniałych wrażeń wycieczka zakończyła się wspólnym ogniskiem i zabawami na świeżym powietrzu. Zabawa była wspaniała, dzieci szczęśliwe, wszystkim dopisywał humor.

Serdecznie dziękujemy Pani Magdalenie Kafel – właścicielce stajni za interesujące zajęcia, które na pewno na długo zapadną nam w pamięć 🙂