Wycieczka “Żabek”, “Kotków” i “Biedroneczek” do wioski indiańskiej “HOKKA HEY”

25 cze

Wioska indiańska “HOKKA-HEY” to piękne miejsce położone w malowniczej miejscowości Kunowa. To właśnie tam przedszkolaki z grupy “Żabki”, “Kotki” i “Biedroneczki”spędziły miło i aktywnie czas pewnego czwartkowego popołudnia. Dzieci zwiedziły mini zoo, poznały zwyczaje Indian i uczestniczyły w tańcach i konkurencjach sportowych prowadzonych przez indiańskiego wodza 🙂 Największą atrakcją i tak była kiełbaska z indiańskiego ogniska 🙂 Wycieczka autokarowa była dla dzieci wielkim przeżyciem i długo wyczekiwaną nagrodą.


Warning: PHP Startup: Compilation failed: invalid range in character class at offset 12 in /autoinstalator/wordpress4/wp-content/plugins/js_composer/include/classes/shortcodes/vc-basic-grid.php on line 177