Wycieczka „Zajączków” do Sali Zabaw „SMYK” w Krośnie.

18 cze

Dnia 15.06.2023 dzieci z grupy „Zajączki” wybrały się na wycieczkę do Sali Zabaw „Smyk” do Krosna.

Celem naszej wycieczki była przede wszystkim integracja grupy oraz stworzenie możliwości radosnego spędzania czasu. Dużą atrakcją okazał się sam przejazd autokarem, dzieci były bardzo podekscytowane i przejęte.

W sali zabaw przedszkolaki mogły skorzystać z licznych atrakcji: basenu z kulkami, zjeżdżalni, trampoliny, tablicy multimedialnej oraz innych zabawek. Zmęczone mogły odpocząć podczas spokojnych zabaw lalkami, klockami, w kuchence itp. Zabawy przebiegały w wesołej i radosnej atmosferze, dzieci radziły sobie świetnie, miały okazję spożytkować swoją energię.

Zadowolone, trochę zmęczone, ale pełne energii i uśmiechów wróciły do przedszkola.

Nauczycielki