Występ starszych przedszkolaków z okazji 100-lecia Odzyskania Niepodległości

07 gru

W dniu 30.11.2018 r. odbyła się uroczysta akademia starszych przedszkolaków dla przedstawicieli gminy i innych instytucji oświatowych oraz podopiecznych Środowiskowego Domu Samopomocy w Cergowej. Dzieci  z poszczególnych grup zaprezentowały tańce narodowe i pieśni patriotyczne. W podziękowaniu otrzymaliśmy wyjątkowy prezent od zastępcy burmistrza Elżbiety Wróbel – FLAGĘ POLSKI – podarowaną przez Prezydenta Andrzeja Dudę. Podziękowania ,,słodkie” przekazała również pani dyrektor Środowiskowego Domu Samopomocy w Cergowej. Dziękujemy wszystkim zaproszonym Gościom za tak liczne przybycie i Państwa obecność. Występ naszych przedszkolaków długo pozostanie w naszej pamięci….

Marta Zawada

Mariola Gajek

Karolina Szczurek