,,Z KULTURĄ MI DO TWARZY” – ZAKOŃCZENIE PROJEKTU.

30 maj

Dwudziestego maja  grupa ,,Kotki „ zakończyły realizację

 Ogólnopolskiego Projektu Edukacyjnego ,,Z KULTURĄ MI DO TWARZY”.

Był to czas zdobywania przez dzieci doświadczeń z zakresu: muzyki, teatru oraz poznawania piękna naszego regionu, ,,kodeks dobrego zachowania”, ,,savoir vivre przy stole”. Dzieci  realizowały atrakcyjne zadania – wykonywały prace plastyczne i techniczne,  śpiewały, tańczyły, wykonały samodzielnie stroiki bożonarodzeniowe, malowały pisanki, robiły doświadczenia i obserwowały zachodzące reakcje.  Dzieci  za swoją  pracę i zaangażowanie otrzymały kolorowe dyplomy, a przedszkole certyfikat udziału w projekcie.

W dniu zakończenia projektu dzieci podziękowały kapeli  regionalnej Duklanie, działającej przy GOK w Dukli,  za przygotowanie materiału – podkładów muzycznych, do nauki piosenek ludowych tegoż zespołu.  Aby cały zespół mógł obejrzeć  występy dzieci, przekazaliśmy nagranie. Oczywiście dzieci  na prośbę zespołu, z ochotą zaśpiewały  jeszcze raz, za co otrzymały duże lizaki. Dziękujemy za liczne pochwały, słowa uznania. Wszyscy mamy powody do zadowolenia i  miejmy nadzieję, że rośnie przyszłe pokolenie solistów zespołu ,,Duklanie”.

Małgorzata Głód