“Zajączki” na wycieczce :)

09 cze

Dnia 9 czerwca dzieci z grupy “Zajączki” pojechały na wycieczkę autokarową do Sali Zabaw “Smyk” w Krośnie. Od samego rana przedszkolaki były bardzo podekscytowane i nie mogły doczekać się wyjazdu. Wyruszyły zaraz po śniadaniu. Na miejscu zostały poinformowane o zasadach bezpiecznego korzystania z obiektu i ruszyły do zabawy. Dzieci spędziły czas na radosnej zabawie, rozwijając i doskonaląc przy tym swoją sprawność ruchową, zręczność, orientację przestrzenną. Wspólna zabawa stworzyła możliwość integrowania się i poznania w nowej sytuacji poza murami przedszkola. W przerwie miały możliwość odpoczynku oraz spożycia posiłku. Dużą atrakcją dla dzieci był również przejazd autokarem. Zajączki wróciły do przedszkola na obiad, zmęczone ale bardzo zadowolone.

Nauczycielki