Zajęcia sportowe oraz lody w grupie Jeżyków

26 cze

W myśl zasady „w zdrowym ciele, zdrowy duch”  w piękną czerwcową pogodę, po zjedzeniu śniadania Jeżyki wybrały się na zajęcia sportowe na przedszkolny plac. Gimnastyka i ruch na świeżym powietrzu miały na celu zachęcić dzieci do aktywności fizycznej i uświadomić im jak ważny jest ruch dla naszego zdrowia. Przedszkolaki dzięki takim zajęciom sportowym uczą się również zdrowej rywalizacji i radzenia sobie z emocjami przeżywanymi podczas zwycięstwa i przegranej. Ponadto w dniu zakończenia roku szkolnego, by spędzić miło ostatnie wspólne chwile w grupie Jeżyków, wybraliśmy się na lody. Dzieci były oczywiście bardzo zadowolone i przy okazji nieco się schłodziły w ten upalny dzień. Wszystkim przedszkolakom życzymy słonecznych i bezpiecznych wakacji spędzonych aktywnie na świeżym powietrzu!

Karolina Szczurek