Zajęcia teatralno-taneczne

04 lip

Dobiegły końca zajęcia teatralno-taneczne. Przez cały semestr ich trwania dzieci miały możliwość poznać wiele układów tanecznych do piosenek z różnych gatunków muzycznych oraz chociaż przez chwilę stać się małym aktorem bawiąc się w teatr, manipulując pacynką, kukiełkami, a także sprawdzić jak powstaje teatrzyk cieni. Teatr pozwala odkrywać siebie, pomaga wywoływać emocje i radzić sobie z nimi. Pozwala także zdobyć nowe umiejętności i przede wszystkim rozwija wyobraźnię. Taniec to idealny sposób na wyzwolenie twórczej energii przy jednoczesnym rozwijaniu koordynacji ruchowej i stymulowaniu motoryki ciała.  Spotkania z teatrem i tańcem to idealna możliwość na zagospodarowanie rozpierającej dzieci energii.

Anna Buczyńska-Pac


Warning: PHP Startup: Compilation failed: invalid range in character class at offset 12 in /wp-content/plugins/js_composer/include/classes/shortcodes/vc-basic-grid.php on line 177