Życzenia dla Babci i Dziadka

23 sty

Z powodu pandemii w tym roku nie mogliśmy świętować Dnia Babci i Dziadka w przedszkolu. Mimo to dzieci pamiętały o najważniejszych i najukochańszych Dziadkach. Przygotowały w przedszkolu piękne laurki, nauczyły się wierszyków i piosenek. Z pewnością tegoroczny skromny występ, choć odbył się w domu, cieszył równie mocno jak poprzednie.

Jeszcze raz Kochanym Dzieadkom przedszkolaki przesyłają życzenia:

Kochani Babciu i Dziadku! Nigdy się nie zmieniajcie! Chcemy życzyć Wam, abyście zawsze mieli w sobie tyle ciepła i miłości co teraz.

Wasze niezwykle opowieści i bajki niech zawsze z zapartym tchem będą słuchane, a Wasz serdeczny uśmiech z twarzy niech nigdy nie znika.

Za słodką herbatkę w zimowe dni i latawce w wiosenne dni – dziękujemy. Jesteście wspaniali i bardzo Was kochamy!