Świąteczne przygotowania „Kotków”

22 gru

Okres przedświąteczny to w każdym przedszkolu czas intensywnych przygotowań do świąt.  Podczas zajęć dzieci poznają tradycje bożonarodzeniowe i związane z tym świętem obyczaje panujące w Polsce. Choinka, prezenty, stół wigilijny to główne motywy przewodnie grudniowych prac plastycznych naszych przedszkolaków. Dzieci wykonują proste ozdoby świąteczne, dekorują pierniczki, ubierają wspólnie choinkę. Przedszkolaki uczą się śpiewać tradycyjne kolędy, jak również piosenki o tematyce zimowo- świątecznej. Grudzień to dla maluchów wyjątkowy czas, gdzie mogą poznać tradycję Świąt Bożego Narodzenia, poczuć „magię świąt”.

W te święta, życzymy Wam, Drodzy Rodzice, obfitości zdrowia, radości i miłości w otoczeniu najbliższych. Niech Boże Narodzenie przyniesie Wam spokój i czas na refleksję, a Nowy Rok niech będzie pełen nowych możliwości i spełnienia marzeń.
Niech te chwile spędzone razem z bliskimi staną się niezapomnianymi wspomnieniami, które będziecie cieszyć się przez cały rok.

Wesołych Świąt!

Nauczycielki