Uroczyste zakończenie roku przedszkolnego u starszaków!

25 cze

23 czerwca odbyła się uroczystość zakończenia przedszkola. Na wstępie uroczystości, po powitaniu przez panią Dyrektor, grupy 5-latków pożegnały starszaków oraz przedszkole na czas wakacji piękną piosenką. Następnie dzieci 6-letnie z grupy Misie, Słoneczka i Motylki żegnały się ze swoimi paniami, całym personelem, a także młodszymi kolegami i koleżankami. Starszaki poprzez piosenki, podziękowały za czas spędzony w przedszkolu. Pani Dyrektor podziękowała dzieciom za występ i życzyła im by następny etap życia był początkiem wspaniałej, pełnej sukcesów drogi.  Na zakończenie absolwenci otrzymali dyplomy ukończenia przedszkola i książki.

Życzymy Wam DRODZY ABSOLWENCI POWODZENIA I SAMYCH SUKCESÓW W SZKOLE! UDANYCH WAKACJI 🙂