Kuchenne rewolucje „Biedroneczek”

05 mar

„Jak powstaje pyszna zupka?”, „Skąd się bierze tyle kanapek?”, „Kto smaży tyle kotlecików?, „Kto zmywa stos talerzyków?” – na te i wiele innych pytań dzieci znalazły odpowiedz w przedszkolnej kuchni.
Z wielkim zaciekawieniem oglądały wszystkie pomieszczenia, sprzęty kuchenne, produkty spożywcze. Wiele radości sprawił dzieciom udział w przygotowaniu obiadku dla całego przedszkola.
To były ciekawe i niecodzienne zajęcia połączone ze świetną zabawą:-)

Alicja Jaworska